پس از مطالعه ی شرایط زیر ، فرم درخواست همکاری را از این لینک دانلود و تکمیل نموده

و به ایمیل زیر ارسال نمایید:

shokouhandisheh1381@gmail.com

 

شرایط و نحوه ­ی پذیرش

متقاضیان تدریس در آموزشگاه زبان شکوه اندیشه از دو طریق جذب آموزشگاه خواهند شد. یکی از طریق مراجعه حضوری و پر کردن فرم تقاضای تدریس و دوم از طریق آگهی جذب استاد در روزنامه .

کلیه فرم­های تقاضای تدریس مورد بررسی قرار گرفته و به متقاضیان وقت مصاحبه داده می­شود و پس از مصاحبه حضوری با متقاضیان ، قبول­شدگان این مرحله به دو گروه تقسسیم می­شوند . گروه اول افرادی که در مرحله مصاحبه قبول شده و سابقه تدریس در کلاسهای گروهی را نیز دارند که این گروه به مرحله Demo وارد می­شوند . گروه دوم افرادی که در مرحله مصاحبه پذیرفته شده اما سابقه تدریس در کلاس­های گروهی را ندارند که این گروه مشمول دوره­های TTC و سپس Demo خواهند شد .

پس از برگزاری Demo و سنجش  توانایی تدریس عملی افراد ، آنان به دو گروه تقسیم خواهند شد .

گروهی که در مرحله Demo پذیرفته می­شوند و می­بایست جهت آشنایی با روش­های تدریس در آموزشگاه ، کلاسهای مختلفی را Observe کرده و گزارش خود را در پایان به مسؤل آموزش تحویل نمایند . این افراد در نهایت جذب آموزشگاه شده و به جمع خانواده شکوه اندیشه خواهند پیوست . گروه دوم افرادی هستند که در مرحله Demo پذیرفته نمی­شوند که به این ترتیب از روند جذب استاد حذف خواهند شد که باید در دوره­های بعدی در صورت تمایل اقدام نمایند .

Observation

از میان متقاضیان جذب اساتید ، گروهی که در مرحله Demoپذیرفته می­شوند ، می­بایست جهت آشنایی با روش­های تدریس در آموزشگاه ، کلاسهای مختلفی را Observe کرده و گزارش خود را در پایان به مسؤل آموزش تحویل نمایند . این افراد در نهایت جذب آموزشگاه شده و به جمع خانواده شکوه اندیشه خواهند پیوست .

افراد با هماهنگی مسؤول آموزش و استاد کلاس مربوطه در کلاسها حضور پیدا کرده و بدون دخالت در امر تدریس گزارشی از Observe خود تهیه کرده که این گزارش به دو منظور می­باشد . در وهله­ی اول این گزارشات باید به عنوان مدرک مستند از Observe ها در اختیار مسؤول آموزش قرار گیرد واز طرفی دیگر این گزارشات در واقع ثبت دیده­ها و شنیده­های متقاضی برای کسب توانمندی بیشتر در امر تدریس می­باشد.

 

دوره ­های TTC

متقاضیان تدریس که در مرحله مصاحبه پذیرفته شده­اند اما سابقه تدریس در کلاسهای گروهی را ندارند ، با شرکت در دوره­های TTC با اصول و روش­های تدریس آشنا شده و توانایی­های لازم جهت تدریس سطوح وسنین مختلف را کسب خواهند کرد .

TTC خردسالان

در این دوره شرکت کنندگان ضمن آشنایی با اصول کلی و روش­های تدریس به روز ، مهارت­های لازم جهت تدریس کتب Pockets و هم­چنین مهارت­هایی چون چگونگی کنترل کلاس و برقراری ارتباط و تعامل با خردسالان را کسب خواهند نمود .

TTC کودکان

در این دوره شرکت کنندگان ضمن آشنایی با اصول کلی و روش­های تدریس به روز ، مهارت­های لازم جهت تدریس کتب Backpack و هم­چنین مهارت­هایی چون چگونگی کنترل کلاس و برقراری ارتباط و تعامل با کودکان را کسب خواهند نمود .

TTC Phonics

در این دوره شرکت کنندگان ضمن آشنایی با اصول کلی و روش­های تدریس به روز ، مهارت­های لازم جهت تدریس کتب Phonics که امروزه به روزترین وجدیدترین متد برای آموزش حروف الفبای انگلیسی می­باشد و هم­چنین مهارت­هایی چون چگونگی کنترل کلاس و برقراری ارتباط و تعامل با کودکان را کسب خواهند نمود.

TTC بزرگسالان

در این دوره شرکت کنندگان ضمن آشنایی با اصول کلی و روش­های تدریس به روز ، مهارت­های لازم جهت تدریس کتب American English File  را کسب خواهند نمود .