Certificate in Advanced English) CAE)

 

اطلاعات دوره:

CAE آزمونی دیگر برای سنجش سطح اطلاعات انگلیسی اشخاص غیر انگلیسی زبان است. این آزمون نیز توسط دانشگاه کمبریج (Cambridge) برگزار گردیده و آزمونی بریتانیایی می باشد. با داشتن مدرک CAE ، شخص نشان می دهد که از سطح زبان پیشرفته ای برخوردار است. این مدرک برای کسب ویزا و یا تحصیل می تواند استفاده شود. زبان آموزان پس از پایان دوره ی FCE می توانند وارد دوره ی CAE شوند. نمره قبولی در آزمون CAE سطوح A ، B و C می باشد و مدرک آن مادام العمر بوده و انقضا ندارد. در آموزشگاه زبان دانش ارم (شکوه اندیشه) دوره های آمادگی  CAE معمولا در ۶ ترم برگزار می گردد و زبان آموزان پس از گذراندن دوره ، در صورت موفقیت در آزمون Mock می توانند در آزمون اصلی شرکت کنند.

 

محتوای آموزشی:

در دوره آمادگی CAE نیز روی هر ۴ مهارت اصلی یادگیری زبان کار می شود چرا که در آزمون CAE هر ۴ مهارت مورد سنجش قرار می گیرد. به طور متوسط آزمون ۴ ساعت طول می کشد. هدف از شرکت در دوره CAE و آزمون آن ، کسب مدرک کاملا حرفه ای جهت تحصیل و کار هم در داخل ایران و هم سایر کشورهای جهان می باشد.

 

منابع آموزشی:

منبع اصلی آموزش دوره CAE کتاب Ready for CAE می باشد که طی ۶ ترم تدریس می گردد. در کنار تدریس کتاب نمونه سوالات آزمون CAE نیز کار و مورد بررسی قرار می گیرد. در صورت مشاهده هرگونه ضعف در هریک از مهارت های زبانی کتاب های جانبی با هدف برطرف کردن ضعف زبان آموزان در کلاس کار خواهد شد.