گروه سنی خردسالان  خانه زبان (Pre-Primary)

اطلاعات دوره خانه زبان

این دوره ویژه خردسالان بین سنین ۳ تا ۶ سال می باشد.

دوره ها تقریباً طی یک ماه ، ۱۷ جلسه سه ساعته و ۱۵ دقیقه ای برگزار می گردد و شروع کلاس ها از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲:۴۵ در روزهای شنبه تا چهارشنبه می باشد.

با توجه به این گروه سنی ، آموزش همراه با موسیقی و تفریح و ایجاد محیطی شاد و سرگرم کننده صورت می پذیرد.

آموزش صرفا با تاکید در دو مهارت گفتاری (Speaking) و شنیداری (Listening) انجام میگیرد.

به کار گیری منابع آموزشی و کمک آموزشی از قبیل CD ، DVD و Storybook (کتاب داستان) و (پوستر) Poster و فلش کارت های آموزشی (Flashcards) و Picture Dictionary (دیکشنری تصویری) صورت می پذیرد.

جهت جذابیت کلاس ها ، کارهای جنبی مانند ایروبیک ، خلاقیت ، نقاشی ، کارهای دستی ، آشپزی ، سرگرمی و بازی ، فرانسه ، Rugby ، موسیقی و … انجام می شود.

پس از گذشت هر سه ترم ، جلسه ارائه کار با حضور اولیا محترم جهت اطلاع رسانی وضعیت آموزشی زبان آموزان به اولیا انجام می پذیرد.

توجه به مسائل بهداشتی یکی از اولویت های خانه زبان می باشد که با حضور مربی بهداشت به صورت مستمر جهت چک سلامت کودکان و نظافت و استریل نمودن وسایل و ابزارهای مورد استفاده به صورت مداوم از جمله اقدامات انجام شده می باشد.

برگزاری جشن ها و مناسبت ها و اردوهای تفریحی – علمی جز فعالیت های آموزشی – انگیزشی خانه زبان می باشد.

امکانات لازم مانند Playroom (اتاق بازی) ، LCD ، DVD Player و کامپیوتر در محیطی من و مناسب برای این گروه سنی در نظر گرفته شده است.

همچنین سرویس ایاب و ذهاب به تمام مناطق مهیا می باشد.

* جهت استمرار در آموزش زبان ، پس از به پایان رساندن دوره های خانه زبان و حضور در مدرسه ، زبان آموزان وارد دوره های ترمیک در گروه سنی خردسالان یا کودکان خواهند شد.