گروه سنی کودکان (Primary)

اطلاعات دوره

 

در این گروه سنی ابتدا زبان آموزان از طریق روش آموزشی Phonics با حروف ، صداها ، خواندن جملات و کلمات و نیز جمله سازی با کلمات آموزش داده شده آشنا می شوندو پس از کسب مهارت کافی در این زمینه از طریق کتب مربوطه هر چهار مهارت یادگیری زبان (Listening-Speaking-Writing-Reading) قرار می­گیرند ودر پایان دوره­ کودکان ، بر تمامی مهارتهای زبانی مورد نیازسنین خود تسلط کامل خواهند داشت .

در این گروه سنی زبان آموزان ۸ تا ۱۲ سال، ابتدا طی ۶ ترم آموزشی از طریق روش آموزشی phonics توانایی­های لازم را در تشخیص و یادگیری حروف و صداها و جمله ­سازی کسب خواهند کرد.

کتب Phonics در طول ۱/۵ سال آموزشی طی ۶ ترم  که شامل ۱۹جلسه  می­باشد تدریس می­گردد .

پس از آن زبان آموزان تحت تعلیم کتب Backpack که شامل ۵ کتاب است ، قرار می­گیرند . هر کتاب در طول ۳ ترم تدریس می­گردد و به طور کلی در طول ۱۵ ترم دوره Backpack پایان می­یابد.

هر ترم Backpack شامل ۱۹ جلسه می­باشد .

در پایان هر دوره یک امتحان شفاهی (Interview) و یک امتحان کتبی (Final) گرفته می­شود و گواهی پایان ترم (Report card) در اختیار زبان آموز قرار می­گیرد .

همچنین دراین گروه سنی سه امتحان(YLE) که شامل Starters – Movers – Flyers می باشد ، از زبان آموزان گرفته و گواهی Mack دانشگاه  (Cambridge) به ایشان داده می شود.