قوانین مرکز آموزش زبان دانش ارم ( شکوه اندیشه )

شرایط ثبت نام و پیش ثبت نام

 

متقاضیان پس از مشاوره و تعیین سطح توسط مسئول آموزش، در قسمت اداری، روز و ساعت کلاس خود را انتخاب نموده و با ارائه مدارک کامل (جهت  ثبت نام و یا تخفیف)و پرداخت شهریه مصوب آموزش و پرورش می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

مدارک ثبت نام:

۱-یک قطعه عکس۴*۳

۲- یک نسخه کپی شناسنامه

۳- تکمیل فرم ویژه ثبت نام

نکته: ثبت نام زبان آموزان زیر ۱۵ سال الزاماً توسط والدین ایشان صورت می پذیرد.

پیش ثبت نام: زبان آموزان در حال تحصیل در آموزشگاه می توانند ثبت نام خود را در زمانهای مشخصی که در دعوتنامه ثبت نام ذکر شده است انجام دهند. این امر موجب می شود تا بتوانند ضمن انتخاب زمان دلخواه(قبل از تکمیل شدن ظرفیت کلاسها) مرکز را به سوی برنامه ریزی دقیق تر و سرویس دهی بهتر سوق دهند.

نکته: استفاده از کلیه تخفیف ها فقط در زمان پیش ثبت نام امکان پذیر می باشد.

گواهی اشتغال به تحصیل

زبان آموزان متقاضی دریافت گواهی اشتغال به تحصیل می توانند درخواست خود را از طریق پر کردن فرم مخصوص به صورت کتبی به قسمت اداری اعلام نموده و بعد از ۴ روز کاری گواهی خود را از مرکز دریافت نمایند.

استرداد شهریه و مرخصی

با توجه به مقررات مصوب در صورتی که زبان آموز پس از ثبت نام قطعی تا ۲ روز قبل از شروع کلاس از شرکت در کلاس منصرف گردد شهریه پس از کسر ۲۰ % مسترد خواهد شد. در غیر اینصورت شهریه زبان آموز به هیچ وجه مسترد نخواهد گردید حتی اگر زبان آموز در کلاس شرکت نکرده باشد.

توجه: ارائه اصل رسید ثبت نام جهت انجام امور مربوط به استرداد الزامی است.

مرخصی بین ترم

بر اساس مقررات مصوب آموزشی زبان آموزان مجاز به گرفتن یک ترم مرخصی می باشند. در صورتی که مرخصی آنها از یک ترم بیشتر باشد جهت ادامه شرکت در کلاسها، انجام تعیین سطح الزامی خواهد بود.

تعطیلات

طبق تقویم آموزشی سالیانه تعطیلاتی جهت امتحانات مدارس از پیش برنامه ریزی و تعیین شده است. هر گونه تعطیلی غیر منتظره بر اثر حوادثی همچون بارش برف و … در صورت اعلام تعطیلی تمام مقاطع تحصیلی از سوی وزارت آموزش و پرورش آموزشگاه نیز تعطیل خواهد بود.